Thursday, 20 February 2014


my birthday is on Saturday..I feel quite old, to be honest. 

Saturday, 1 February 2014


nothing interested is happening apart from I have to do some work for uni. 


3 weeks till my birthday and month and a week till PL. 

Tuesday, 24 December 2013



Merry Christmas Everyone. Hope they will be a good one. 


xo

Wednesday, 11 December 2013


no i dlaczego akurat musiałam zobaczyć to czego nie chciałam? jak zwykle wszystko wróciło, na moje nieszczęście, z tego się za bardzo nie ciesze.
z rana dziwne uczucie, ale wiem jednak że to wszystko nie wróci i nie będzie - nigdy, przenigdy. jestem szczęśliwa, że jest dobrze, ale czasem czuje, że chciałabym tamto co było przeżyć jeszcze raz.
niezrozumiałe, wiem...ale takie niestety tak jest. mam tylko nadzieje, że z czasem to przejdzie i nie będzie wracać.


Monday, 18 November 2013



and maybe I will come back to that place..soon :)

Monday, 11 November 2013



So happy I had a chance to see Muse Film..even though it wasn't live as it was at the cinema, it was still great to see them..and to hear them. 


Cannot wait till they announce new tour and they'll come to UK. 

Sunday, 25 August 2013


zdjęcie z wakacji..były ale się skończyły..
choć przez chwilę mogłam ucieć od codzienności...i pobyć troszkę w innym miejscu. Myślę, że dobrze mi to zrobiło, ale niestety powrót do rzeczywistości kiedyś nadejść musiał. Ale jest dobrze jak na tą chwilę. Jeszcze miesiąc nie robienia nic...a potem drugi rok studiów. A w marcu może wylot do Polski, jeszcze raz. Ale to na krócej, aby tylko odwiedzić dziadków. To też napewno mi dobrze zrobi, czuje to. 



So don’t pretend to not love me at all